Cel powołania Niezależnej Kliniki Hondy

Niezależna Klinika Hondy powstała celem serwisowania Hond użytkowanych powyżej 4 lat, a wyprodukowanych po 1990 r.
Atutem naszego serwisu jest obsługa samochodów przez doświadczonych mechaników, którzy specjalizują się w serwisowaniu samochodów tej marki od wielu lat. Zadzwoń do nas   +48725 240 400

Przeczytaj więcej o Klinice

Nasi mechanicy biorą udział w regularnych szkoleniach z zakresu napraw Hond.

Serwis posiada komputerowy tester oraz inne urządzenia do szybkiej i trafnej diagnozy występujących usterek.

Dysponujemy 12 stanowiskami obsługowo-naprawczymi w tym 5-ma podnośnikowymi oraz linią diagnostyczną a także myjnią ze stanowiskiem podnośnikowym umożliwiającym mycie podwozi.

Posiadamy szczegółową wiedzę gdzie nabyć niedrogie części zamienne o dobrej i sprawdzonej jakości porównywalnej do części oryginalnych.
Mamy również dostęp do części oryginalnych.

Kompleksowa obsługa obejmuje także naprawy powypadkowe oraz gotówkową, jak i bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych w ramach współpracy z firmami ubezpieczeniowymi.

Wszystkim naszym Klientom udzielamy cennych porad, o które zespoły samochodu podczas okresowego przeglądu należy zadbać, aby nie dopuścić do awarii.
Profilaktyka pozwala uniknąć wielu napraw, przez co eksploatacja staje się znacznie tańsza.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nowa promocja! Klimatyzacja / Podwozie
Więcej...

Usuwanie soli z podwozia!

Oferujemy usługę mycia podwozia pod wysokim ciśnieniem gorącą wodą z użyciem pianki aktywnej celem usunięcia soli po okresie zimowym. Zabieg ten zalecany jest aby opóźnić zjawisko korozji pdwozia.    

ZADBAJ O DOBRY KLIMAT WE WNĘTRZU SAMOCHODU!!!

Przegląd klimatyzacji obejmuje sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji, regenerację ,uzupełnienie czynnika chłodzącego i oleju smarującego.  Nasz wyszkolony personel wykona dla Państwa usługę za pomocą profesjonalnych urządzeń do obsługi klimatyzacji marki Texa Konfort seria 700R. 

Zadbaj o podwozie w swoim samochodzie!

Oferujemy toczenie lub wymianę tarcz i klocków hamulcowych oraz wymianę przewodów hamulcowych i paliwowych. Zajmujemy się naprawą zawieszenia i układów kierowniczych. Ten zakres usług świadczymy dla wszystkich marek samochodów.

Naprawa układów wydechowych!

Naprawiamy układy wydechowe samochodów wszystkich marek łącznie z wymianą tłumików. Dysponujemy również sprzętem do naprawy układów ze stali nierdzewnej.

Co należy sprawdzić w Twojej Hondzie?

Przykładowe czynności obsługowo-naprawcze po dłuższym okresie eksploatacji:

w samochodach użytkowanych powyżej 10 lat zdarza się, że konieczna jest wymiana przewodów hamulcowych czy paliwowych z powodu ich korozji. Jest to czynność pracochłonna ale niezbędna ze względów bezpieczeństwa. Po wymianie przewody zabezpieczamy przed korozją.

W Civicach z produkcji 1995-2001 ulegają eksploatacyjnemu zużyciu po przebiegu od 80 do 100 tysięcy km tuleje metalowo-gumowe wahacza tylnego zawieszenia. Objawia się to "płynięciem" tyłu auta i stukami zawieszenia. Dla naszych doświadczonych mechaników wymiana tulei nie stanowi żadnej trudności.

W Accordach z 2003-2007 po przebiegu powyżej 200 000 km należy sprawdzać luzy dolnych przegubów kulowych zwrotnicy przedniego zawieszenia. Jest możliwość wymienienia samego przegubu. Wyskocznie tego przegubu powoduje "rozkroczenie" się koła co jest bardzo niebezpieczne.

Mechanika pojazdowa i elektromechanika

Nasz serwis posiada 5 stanowisk podnośnikowych do napraw bieżących z zakresu mechaniki pojazdowej i elektromechaniki. Wyposażenie w linię diagnostyczną renomowanej firmy BEISSBARTH umożliwia nam szybkie zdiagnozowanie:

 • Zbieżności kół
 • Działania amortyzatorów
 • Sił hamowania
 • Stanu zawieszenia
 • Układu kierowniczego
 • Układu wydechowego

Diagnostyka taka pozwala natychmiast przystąpić do naprawy, czy też wymiany nieprawidłowo działających zespołów lub części. Najnowszej generacji komputerowe urządzenie do pomiaru geometrii służy nam do ustawienia kół i zbieżności. Nasi eksperci wyposażeni są w testery do komputerowej diagnostyki osprzętu silników i układów elektronicznych.

Usługi serwisowe

Wysokość hali serwisowej i odpowiednie podnośniki pozwalają obsługiwać także samochody dostawcze o masie własnej do 4,5 tony.

Nowoczesne wyposażenie i dobrze wyszkolona, doświadczona załoga są gwarancją profesjonalnego wykonania m.in. takich usług jak:

 • Serwis klimatyzacji za pomocą komputerowego urządzenia marki TEXA
 • wymiana filtrów oleju
 • wymiana klocków hamulcowych
 • wymiana tarcz hamulcowych lub ich regeneracja
 • Wymiana opon i komputerowe wyważanie kół
 • Pomiar stanu akumulatorów przy wykorzystaniu specjalnych testerów
 • Wymiana płynu hamulcowego
 • Wymiana płynu chłodniczego
 • Zabezpieczenie antykorozyjne samochodu